4 tipy pro dokonalé vestavěné skříně
Bydlení

4 tipy pro dokonalé vestavěné skříně

Nábytek ve vašem bytě by měl být reprezentativní, praktický a vysoce užitečný. Právě tyto aspekty nabízejí vestavěné skříně. S jejich pomocí hravě vyřešíte prostor, do kterého uložíte vše potřebné. Pojďte se s námi podívat na 4 užitečné tipy. 

Šatní skříň jako ze snu

Vestavěné skříně jsou pro ideální pro šatní skříně. Dokonale využijí prostor vašeho bytu a budou vytvořeny zcela podle rozměrů vaší místnosti. Podobně jako kuchyně na míru i tento kus nábytku zcela odpovídá vašim požadavkům. Je libo šatní tyč umístěnou u stropu, kterou si pomocí jemného tahu snadno přivoláte? I vy můžete mít dostatek prostoru pro své obleky, šaty a košile. 

Odkládací prostor chodby

Když vstoupíte do svého bytu, vidíte zde možnost pro zlepšení? Vestavěné skříně vám pomohou hravě uložit všechnu obuv, deštníky i pokrývky hlavy, které běžně používáte. Ve své chodbě tak budete mít konečně uklizeno. Čelní strana navíc může obsahovat rozměrné zrcadlo, takže styling před odchodem z domu bude skutečná zábava. 

Prádelna? Profi!

Čisté prádlo si přeje mít každý z nás. Většinou nás ale netěší, že se prostor pro prádelní koše nalézá přímo na zemi, kde potřebujeme často vytírat. Údržba daného pokoje je tak ještě složitější a zdlouhavá. Vestavěné skříně na míru umožňují jedinečné řešení pro každou domácí prádelnu. Je libo vysouvací žehlící kout? Konečně bude prádlo mít svůj vlastní prostor, který bude skrytý před zraky návštěvníků koupelny. 

Úklid jedna báseň

Ve vestavěné skříni se mohou také hravě skrýt všechny úklidové prostředky, které potřebujete k úklidu vaší domácnosti. Skříň můžete umístit do vyšší úrovně a mít tak jistotu, že budou vaše prostředky ukryty mimo dosah dětí. Který prostor využijete vy? 

Nábytek na míru má své nezastupitelné místo v každé domácnosti. Vestavěné skříně vám pomohou využít prostor vašeho bytu stylově a efektivně. Jaké bude vaše přání? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *