McGregor
Podnikání

McGregor radí, jak dosáhnout úspěchu

Kdo by neznal Conora McGregora. Jedná se nejen o profesionálního bojovníka, ale především se jedná o světoznámého podnikatele, který ví, co je to tvrdě jít si za svým. Je proslulý tím, že se dokáže svým soupeřům dostat do hlavy, ovšem to není to nejpozoruhodnější. Daleko pozoruhodnější je to, jak se dostal ke svému úspěchu a co za tím úspěchem stálo.

O McGregorovi se obecně ví, že je ti Ir, který měl svůj profesionální debut už ve svých devatenácti letech. Tehdy ještě nebylo smíšené bojové umění na takové úrovni, na jaké je dnes. On se však stal během let, kdy se bojové umění rozvíjelo, synonymem strachu, který číhá v kleci.

I když se nyní zdá být všechno skvělé, jeho cesta k úspěchu nebyla ani zdaleka tak snadná, jak se mnozí lidé domnívají. On o svém příběhu sice rád mluví, lepší je ale vědět, co doporučuje ostatním. On sám tvrdí, že k dosažení úspěchu je třeba několik pravidel.

1) Milujte to, co děláte

To je ostatně fakt, který ve své mysli nosí každý úspěšný člověk. Člověk musí milovat to, co dělá, přes to nejede vlak. Pokud to člověk dělá jen pro peníze, pokud si své práce neváží, nikdy nedosáhne úspěchu. Úspěch je to, co je jen odměnou či bonusem.

2) Buďte odvážní

Říká se, že strach pěstujeme jen ve své mysli. To je ostatně pravda. Strach je něco, co bychom nikdy neměli ukázat světu. Měli bychom ho ve své mysli udusat, protože jinak nebudeme úspěšní, nebudeme tam, kde chceme být.

Během cesty za úspěchem bychom tedy měli být odvážní, měli bychom umět promluvit. Nebojte se říct to, co si myslíte, i když vás za to jiní budou odsuzovat. Nebo ještě lépe – buďte zticha, nemusíte všem říkat všechno.

3) Buďte vděční

I když se vám bude dařit, i když se vám dařit nebude – vždy buďte vděční. Buďte vděční za to, co doposud máte, buďte vděční za další nový den, který vás čeká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *