reklamních předmětů
Podnikání

Čtyři novinky ve světě reklamních předmětů

Reklamní předměty už dávno nejsou synonymem jen pro propisky, které jsou sice stále nejžádanějšími reklamními předměty vůbec, i když žijeme v době tabletů a rychlých chytrých telefonů. Reklamní předměty – to je dnes skupina věcí, na které je možné natisknout si svůj vlastní potisk. Skupina předmětů se však neustále rozšiřuje, jelikož díky moderním technologiím je možné natisknout potisk takřka na cokoli. Své o tom ví e-shop taeda.cz, který tiskne potisk takřka na všechno. Dokonce nyní se do nabídky přidalo několik novinek, které vás jistě nadchnou a překvapí.

Jestliže toužíte po výrobě vlastních reklamních předmětů, doporučujeme zmiňovaný e-shop. Důvod je ten, že e-shop neustále rozšiřuje nabídku reklamních předmětů, na které je možné natisknout logo firmy nebo cokoli jiného, co vás napadne. Abyste se nemuseli pídit po novinkách v nabídce, přinášíme novinky, které vás jistě nadchnou.

• Lehátka

Lehátka jsou skvělým reklamním předmětem, který využijete například na různých firemních či soukromých akcích. Lehátka je navíc možné nosit s sebou na dovolenou nebo na koupaliště, i z tohoto předmětu se tak může stát chodící reklamní předmět.

• Ručníky

Nově je také možné natisknout své vlastní logo na ručníky. Opět se jedná o skvělý reklamní předmět, který je velice praktický a který se může stát reklamním předmětem. Přece jen se ručníky nosí takřka kamkoli – dělá se reklama nejen u moře, ale také na koupališti nebo jen na zahradě u bazénu.

• Multifukční šátky

S příchodem sychravých, mrazivých dní se ocení multifunkční šátky, které je možné využít nejen jako šátek, ale také jako nákrčník, čepici nebo podobně. Jedná se o skvělý módní doplněk, který člověka ochrání před mrazem a dalšími vnějšími vlivy.

• Deštníky

I na deštníky je možné natisknout vlastní logo. To ocení zejména byznysmeni, kteří deštníky nosí neustále u sebe. Mohou si byť jedním deštníkem udělat velkou reklamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *