bydlení
Bydlení

Zařizujeme bydlení do rustikálního stylu

Je mnoho stylů, do kterých můžete zařídit vaši domácnost. Bohužel jen málokteří lidé dokážou ve své domácnosti udržet jen jeden styl, většinou se setkáváme s nehezkými směsicemi několika stylů, které nepůsobí vůbec hezky. Jestliže chcete mít moderní bydlení, zkuste dodržet jen jeden styl v domácnosti. Uvidíte, že se díky tomu budete cítit ve svém domově mnohem příjemněji a lépe.

Pokud právě uvažujete nad tím, do jakého stylu svou domácnost zařídíte, doporučujeme zvolit rustikální styl. Sice je dnes oblíbený zejména minimalismus, ale položte si ruku na srdce – chcete mít domácnost jako všichni ostatní?

S rustikálním stylem budete výjimeční, navíc se v takto zařízené domácnosti budete cítit mnohem lépe a příjemněji než kdokoli, kdo je majitelem domácnosti zařízené do stylu minimalistického až moderního.

Pokud hovoříme o rustikálním stylu…

Pokud hovoříme o rustikálním stylu, hovoříme o stylu, v němž hraje hlavní roli masivní dřevo. Dalo by se říct, že tento styl se rovná venkovu, kde bylo plno roubenek a ze dřeva vyrobených věcí. Díky tolika dřevěným věcem domácnost bude krásně voně a bude i krásná na pohled.

O rustikálním stylu lze říct, že čerpá z lásky a úcty k přírodním materiálům, proto je hlavním specifikem tohoto stylu právě dřevo.

Zařizujeme bydlení do rustikálního stylu

Pokud se rozhodnete svou domácnost zařídit do rustikálního stylu, doporučujeme se zaměřit na nábytek z přírodních materiálů, konkrétně ze dřeva, které nebude nijak přelakované či upravené. K dřevěnému nábytku patří také pestré barvy a květinové motivy – při výběru textilií berte toto v úvahu.

Květinové motivy by měly být nejen na polštářích, ale neuškodí ani na samotných pohovkách či křeslech. Pokud se vám podaří tento styl zachovat, můžete se pyšnit útulnou a příjemnou domácností široko, daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *