Zkrášlit byt lze i za pomocí vhodných barev a doplnků
Bydlení

Zkrášlit byt lze i za pomocí vhodných barev a doplnků

Bydlíte v bytě nebo rodinném domě, ve kterém je interiér už několik let stejný, a to bez jediné malé změny? V takovém případě byste měli uvažovat o změně, která váš interiér posune do dnešních trendů. Je pravdou, že to nemusí být jednoduché a finančně levné, ale konec konců změnu provádíte pouze párkrát za život. Pokud do změny nechcete příliš investovat, stačí udělat změnu alespoň v oblasti barev a dekorací.

Zkrášlení bytu není časově náročné

Jestliže máte se svým protějškem volné víkendy, pak nám věřte, že menší změnu bez větších problémů stihnete i za pár desítek hodin. Stačí jen chtít a v momentě, kdy už budete mít vybráno, nic vám nestojí v cestě nasednout do auta a jet se na dané věci podívat osobně. Ať už přemýšlíte o větší nebo menší změně, vždy byste si vybrané produkty měli prohlédnout osobně. Nákup přes internet je sice pohodlnější, ale obrázky mohou být nereálné a zkreslené.

Zkrášlit byt lze i za pomocí vhodných barev

Jak bylo uvedeno v prvním odstavci i malá změna se počítá. V bytě nebo rodinném domě teď mluvíme o vymalování nebo vytapetování. Záleží na vás, jakým trendům nemůžete odolat. Tapety se dostávají do popředí, a tak se není čemu divit, že je v obchodech s bydlením vidíte téměř všude. Na druhou stranu při volbě malování máte možnost nalepit na určitá místa samolepící tapety ve formě motivů a obrázků. Pokud byste zvolili tapety, nevypadalo by to hezky. Dveře se samolepícími tapetami se vám tedy v tomhle případě zavírají.

Barva by neměla být střelená od pasu

Rozhodně nestřílejte barvy od pasu. Většina lidí si vybere nejprve barvu a jakmile má vymalováno, teprve poté zjišťuje, jaké dekorace by se k dané barvě hodili. Tento postup je špatný, protože s výběrem barev byste měli mít z pohledu dekorací jasno. Dekorace a volba barev místnosti jsou ve velmi úzkém kontaktu a jestliže je netrefíte, nebudou prostory vypadat hezky.

Podle moderních trendů je dnes na samotném vrcholu například šedá v kombinaci červených doplňků nebo šeda v kombinaci žlutých doplňků. Pokud si neumíte představit šedou místnost a žluté doplňky, pak byste se na tyto kombinace měli podívat na internetu nebo do obchodu. Uvidíte, že si ji zamilujete během prvních pár vteřin.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *