Druhy půjček
Finance

Seznamte se s méně známými půjčkami, které vám mohou být nabízeny

Když má člověk hluboko do kapsy, když je týden před výplatou příliš dlouhý nebo když si člověk potřebuje koupit nový spotřebič do domácnosti nebo případně nový automobil, rozhodne se požádat o půjčku. Půjčky jsou v současné době pro mnohé lidi spasitelem, dávno už to není ostuda si o půjčku požádat. Málokdo se však vyzná v takovém množství nabízených půjček. Finanční trh je až přesycený finančními produkty a půjčkami, o které je možné požádat. Seznamme se nyní s těmi méně známými, které mohou být člověku nabídnuty.

Nebankovní půjčky, rychlé půjčky online nebo půjčky ihned na účet, to jsou všeobecně známé půjčky, o které lidé žádají běžně. Konkrétně se s velkou oblibou žádá o Razdva půjčku, která je rychlou nebankovní půjčkou, jež peníze připisuje do patnácti minut od schválení úvěru. Do styku se však můžete dostat i s jinými půjčkami. S těmi méně známými vás tedy nyní seznámíme.

Bezúčelová půjčka

Pokud nechcete nikomu sdělovat, k čemu peníze potřebujete, požádejte o bezúčelovou půjčku. Aniž byste řekli, k jakému účelu bude půjčka sloužit, můžete si půjčit klidně až čtvrt milionu korun. Bezúčelové půjčky jsou často využívány k různým investicím.

Bezúročné půjčky

Stále častěji jsou klientům nabízeny také bezúročné půjčky, které je rozhodně osloví. Neobsahují totiž žádný úrok, nemusíte tedy nic platit navíc. Jen si dejte pozor, abyste nenarazili na podvodné poskytovatele půjček, kteří vám sice slíbí nízké úroky, ale jen během pár měsíců či jednoho roku. Pak obvykle dochází k rapidnímu navýšení úroku. Bezúročné půjčky jsou obvykle splatné do jednoho roku a půjčit si lze až dvacet tisíc korun.

Mobil půjčka

I přes mobilní telefony si lze půjčit. V rámci takzvaných mobil půjček je možné si půjčit pár tisíc korun, které splatíte do jednoho měsíce. Je to taková záchrana v době, kdy třeba je týden do výplaty příliš dlouhý. Ovšem při tomto příkladu se vyplatí požádat spíše o půjčku do výplaty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *