Jakou vybrat destinaci v Thajsku aneb poznejte hlavní město a letoviska
Cestování

Jakou vybrat destinaci v Thajsku aneb poznejte hlavní město a letoviska

Dovolená v Thajsku vyžaduje spoustu zařizování a starostí. Věřte nám však, že dovolená v Thajsku bezesporu stojí za to. Je potřeba se jen přizpůsobit a vyřídit veškeré povinnosti. Jednou z nich je cestovní pas a tou druhou potřebná očkování. Dále vás už bude zajímat pouze odpověď na otázku, jakou destinaci zvolit. Thajsko není jenom o hlavním městě, které se nazývá Bangkok. Vybrat si zde můžete hned z několika letovisek, které vám nabídnou čisté moře, bílé pláže a nádherné zážitky.

Hlavní město je plné zážitků

Kdybyste přece jenom měli chuť poznat hlavní město, Bangkok vám nabídne dokonalé zážitky, na které v životě nezapomenete. Ať už se vydáte navštívit Královský palác nebo některý z mnoha chrámů, pokaždé vás dané místo překvapí svou jedinečností. Kromě toho máte možnost navštívit známé a všude umístěte fast foody, které fungují i v noci. Ubytování seženete i bez předchozí domluvy, stačí si jen vybrat z velké nabídky hotelů a pensionů.

Jakou vybrat destinaci v Thajsku

Letoviska aneb poznejte krásu Thajska

Prvním známým a navštěvovaným letoviskem je Phuket. Jde o známé a turisty často navštěvované místo. Výhodou letoviska je místní letiště, takže cesta z Bangkoku vám nebude trvat příliš dlouho. Následně si jen budete užívat čisté pláže a moře. Ze zábavy si na letovisku náramně užijete například potápění, které je tady relativně rozšířené.

Následujte nás na letovisko Phi Phi

Dalším překrásným místem v Thajsku je letovisko Phi Phi. Počítejte ovšem s tím, že se jedná o jedno z nejdražších letovisek, vůbec. Je to zapříčiněno převážně turisty, kteří se na letovisku mění opravdu ve velkém. Jestliže nemáte rádi hlučno, pak to není vhodné místo pro vás a vaši rodinu. Klidu a pohody si na Phi Phi sice užijete, ale v jiné míře, než v jaké jste plánovali.

Koh Tao aneb letovisko snů

Posledním místem je letovisko Koh Tao. I tady si můžete užít zábavu v podobě potápění. V ostatních směrech je letovisko velmi podobné těm ostatním. Překrásné pláže a čisté moře vás vtáhne do zcela odlišného světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *