Interiérový design pro muže
Bydlení

interiérový design pro muže

Jaký design interiéru je ideální pro muže?

Interiér musí splňovat požadavky majitele bytu nebo domu a také musí odrážet jeho vkus a preference. A jaký design je pro muže nejlepší? 

Nejprve je třeba uvést základní požadavky na design bydlení ve vlastnictví člověka:

Praktičnost. Zaneprázdněný muž pravděpodobně nebude mít čas na častý úklid. Proto všechny vnitřní prvky musí být snadno udržovatelné.

Funkčnost. Při výběru věnujte pozornost funkčnosti nábytku. Většina mužů zastává názor, že je lepší koupit jednu věc, která nahradí několik dalších.

Jednoduchost. Téměř všichni zástupci silnějšího pohlaví považují hojnost příslušenství za nadbytek. Interiér by měl být co nejjednodušší a volný.

Racionální využití. Udržení pořádku není snadné, zejména pro vzdělance. Interiér by proto měl být takový, aby všechny věci byly uloženy řádně, ale zároveň byly vždy po ruce. Prostorný šatník mnohé vyřeší.   

Nic nepokazí základní výzdoba, jednoduchý nábytek, neutrální barvy, minimální množství textilií. Romantické volánky, roztomilé doplňky a jemné pastelové barvy sem nepatří.

Jaký design interiéru je ideální pro muže

Vhodné styly

Interiér pro muže může být téměř jakýkoli, vše záleží na preferencích majitele domu. Ale pro dosažení pohodlí, přehlednosti prostoru a přitažlivosti musíte zůstat v určitém stylu. Který z nich je nejlepší?

Zvažte některé z nejúspěšnějších možností:

High-tech hi-tech – chromované a lesklé povrchy, nejmodernější technologie, nejnutnější funkční nábytek, jakož i převaha šedých, bílých a kovových odstínů.

Útulný a skromný styl – jednoduchý, ale pohodlný vysokohorský dům lovce nebo farmáře, ve kterém není nic zbytečného. Rozsah je přírodní a skládá se ze dřeva, béžové nebo hnědých odstínů. Nábytek je dřevěný a jednoduchý, lovecké doplňky.

Drsný styl. Povrch je drsný a minimální, jako by nedokončený nebo zcela chybějící, připomínající betonové zdi. Nábytek může být buď moderní, nebo jako v garáži. Nestandardní příslušenství: dopravní značky, reklamní plakáty, náhradní díly do aut.

Minimalismus.  Zde je vše jasné a jednoduché: omezený klidový rozsah, minimum detailů a vše je jen to nejnutnější.

Elegantní a diskrétní klasika. Tento směr ocení zralí a bohatí muži. Výzdoba je elegantní, ale bez ozdob. Nábytek je výhradně dřevěný, barvy jsou klidné a zdrženlivé, doplňky jsou diskrétní a sofistikované.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *