Moderní nebo útulnou kancelář?
Bydlení

Moderní nebo útulnou kancelář?

Také si přejete, aby pro vás byla kancelář inspirativním místem, kde se vám dobře pracuje a snadno vymýšlí nové koncepty? Pojďte se podívat na užitečné tipy. 

Záclony dodají pocit domova

Možná by se zdálo, že záclony jsou naprosto obyčejnou součástí místnosti. V mnoha domácích i profesionálních kancelářích však chybí. Garnýže a záclony přitom dokáží mnohé – kromě jejich praktického užitného efektu, kdy vám zajistí soukromí, mají také přidaný psychologický efekt. Dodají vám pocit domova a vy se i v náročných dnech budete cítit komfortně a příjemně. 

Vhodné barvy

Je vaše kancelář příliš tmavá? Možná i vaše pracovní prostory by měly projít základní proměnou, kdy se bude vyžadovat jejich proměna na vhodné pracoviště. Zapomeňte na odstíny šedé, hnědé a modré. Tyto barvy jsou v pracovním prostoru povoleny jen ve velmi světlém nádechu. Spíše si ale pohlídejte, aby byla výmalba v klasické bílé, nebo v barvách, které odrážejí světlo a prostor je díky nim světelný a opticky prostornější. 

Uklizené prostředí

Pracovní prostor, kde je plno drobných maličkostí, působí chaoticky. Nevíme, na co se soustředit jako první. Předměty odpoutávají naši pozornost a neustále nás vyrušují. Navíc se při úklidu kanceláře nestíháme divit, o kolik se nám prodlužuje čas na údržbu kanceláře. Potřebujete dostatek prostoru pro inspiraci? Uberte předmětů v místnosti. Vše raději umístěte do uzavíratelných skříněk. 

Motivace

Prokrastinaci zná každý z nás. Samozřejmě se v tomto případě nedá spoléhat na to, že inspirace přijde sama. Dopřejte si místo ve vašem pracovním prostoru, kam budete umisťovat motivační informace. Stačí obyčejná nástěnka, kam si umístíte fotku místa, kam se vydáte na dovolenou. Hodí se také vytištěné články o osobnostech, které dokázaly proměnit svůj sen ve skutečnost. 

A je to! Vaše kancelář je proměněná. Konečně nabízí vše potřebné. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *