vánoční výzdobu domu
Bydlení

Pět tipů na vánoční výzdobu domu

Vánoce nám klepou na dveře a my je vítáme s otevřenou náručí. Mnohé domácnosti mají s předstihem napečeno, jiné teprve přemýšlí, čím se vyzdobí. Pokud právě uvažujete nad tím, jak Vánoce přinesete do svého domu, poradíme vám. Máme pro vás totiž tipy na vánoční výzdobu, kterou si zamilujete, a to nejen proto, že díky ní bude dům plný vánoční atmosféry.

Každým rokem mnohé hospodyňky uvažují nad tím, čím vyzdobí svou domácnost. Uvažují nad tím proto, že každý rok je moderní trochu jiná výzdoba, každý rok se doporučuje krapet něco jiného. Abyste letos neoslnili sousedy kýčem, poradíme vám, jak dům vyzdobit.

1) Vánoční věnec

Součástí vánoční výzdoby je jednoznačně vánoční věnec na dveřích. Díky němu se pozná hned při vchodu do domu, jestli je dům připraven na nadcházející roční období. Zatímco na podzim se na věnci nacházely spíše oranžové a hnědé tóny, na zimním se nachází spíše bílá barva. Pokud máte chvilku času, doporučujeme takový decentní vánoční věnec na dveře vyrobit svépomocí. Dbejte na jednoduchost a na decentnost.

2) Girlandy

Součástí vánoční výzdoby mohou být opět girlandy, které si můžete různě ozdobit. Například je možné je ozdobit drobnými světýlky a následně s touto dvojicí krásně omotejte zábradlí.

3) Kometa do okna

Jestliže žijí ve vaší domácnosti děti, bez vánoční komety v okně se neobejdete. Sice se nejedná o nejstylovější vánoční výzdobu, ovšem k Vánocům patří. Jen díky kometě přece najde Ježíšek všechny hodné děti!

4) Vánoční květiny

Součástí vánoční výzdoby jsou také vánoční květiny, k nimž se řadí nejen vánoční hvězda, která je typická, ale také brambořík nebo takzvaný hvězdník, což je krásná exotická květina.

5) Vánoční osvětlení domu

Nesmíme zapomínat na klasické vánoční osvětlení domu. Volte jemná světýlka, ne nic výrazného. Vyhněte se pestrým barvám, volte raději stříbrné či žluté osvětlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *