meditační pyramida
Zdraví

Seznamte se s meditačními pyramidami. Jsou opravdu tak léčivé?

Už jste narazili na meditační pyramidy? Lze je označit za aktuální hity na trhu, jedná se o magické pyramidy, které podle všeho mají léčivé účinky – tedy alespoň se to o nich říká. Odborníci jsou však toho názoru, že meditační pyramidy nejsou léčivé v plném slova smyslu, ale že jen poskytují prostor pro čtení, meditaci nebo odpočinek, což ostatně léčí člověka po psychické stránce. Meditační pyramidy tedy není možné označit přímo za léčivé pyramidy, i když ti, kteří vyzkoušeli jejich moc, jsou utvrzení v tom, že jistá léčba v pyramidě probíhá. Pokud jste se s těmito pyramidami, kterým se také říká pyramidy energie nebo energetické pyramidy, zatím nesetkali, dovolte, abychom vám je představili.

Meditační pyramidy rozhodně nejsou nic nového pod sluncem. Na trhu je však mnozí lidé objevili teprve nyní. Jak jsme zmínili, mají spíše poskytovat prostor pro čtení, meditaci, studium nebo odpočinek, nejsou léčivé v plném slova smyslu, jak se o nich říká.

O těchto pyramidách se však říká mnoho věcí, řekněme si tedy to, co je pravda pravdoucí.

V meditačních pyramidách vzniká pyramidální energie

Podle odborníků má meditační pyramida pozitivní dopad na psychiku člověka proto, že zde vzniká pyramidální energie, která sama o sobě na člověka pozitivně působí. Pyramidální energie je vlastně spojení zemské energie a vesmírné energie, která se uvnitř pyramidy spojují.

Pyramidální energie jako taková působí pozitivně jak na člověka, tak na rostliny a své okolí.

Do pyramidy vystresovaní, z pyramidy uklidnění

To, co mnozí lidé, kteří mohli zkusit kouzlo meditačních pyramid, potvrzují, je, že pyramidy energie zbavují stresu. Lidé, kteří strávili v pyramidě pár minut, odcházeli v domnění, že spali dlouhé hodiny, jak odpočatí a vyrovnaní najednou byli. V energetické pyramidě zkrátka není pro stres a vnitřní napětí místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *