Americký styl bydlení aneb poznejte novou kulturu
Bydlení

Americký styl bydlení vás mile překvapí

Americké filmy jsou svým způsobem všude kolem nás. Jakmile zapnete televizi, je relativně velká pravděpodobnost, že alespoň na jednom televizním kanálu naleznete americký film. Pokud vás zajímá americký styl bydlení, pak se nás snažte následovat. V tomhle článku vám popíšeme, jaké to je, mít interiér podle amerických bytů a domů. Pojďte se na to s námi podívat.

Americký styl bydlení

Určitě jste vždy záviděli americkým filmům, jaké v nich jsou rodinné domy a byty. Co se týče pochopitelně interiérů. Jejich čistota, vzdušnost a prostory dokážou člověku vyrazit dech. Je tomu tak i v reálném životě nebo se jedná opravdu čistě jen o filmy? Pro nás, jako Čechy může být americký styl bydlení neuvěřitelný. Konec konců nejenom pro nás, ale pro celou Evropu. Pokud se totiž podíváte na státy v Evropě, možná si všimnete toho, jak jsou si velmi podobné, a to v mnoha věcech. Stejné je to i v oblasti bydlení, kromě pár drobných věcí.

Americký styl bydlení

Americký styl bydlení je ovšem zcela jiný, a právě tento fakt vzbuzuje u českých obyvatel obrovský zájem a atraktivitu. Někteří Češi tak chtějí vybudovat americký interiér i ve svém bytě nebo rodinném domě. Nemusíte se bát toho, že by to nefungovalo, jen je zapotřebí mít spoustu prostoru. Ještě před pár informacemi se pojďme podívat na pravdivá fakta. Ve Spojených státech amerických nejsou populární vícegenerační domy. Většina rodin má ráda vlastní bydlení, bez toho, aniž by se museli dělit. Dále mají rádi jednoduché, přes to moderní a nadčasové interiéry. Je to zapříčiněno tím, že většinu času tráví v práci.

Praktičnost, prostor a čistota!

Ano, nebudete možná tomu věřit, ale co vidíte ve filmech, to může být i v realitě. Řeč je teď o častém stěhování. Američani tak za svůj život vystřídají daleko více míst než Evropané. Od svého bydlení a dekorací tak očekávají praktičnost a jednoduchost. Další věcí, která nesmí v americkém bydlení chybět je prostor. Dostatečně velký prostor a skvěle rozmístěny nábytek je základem číslo jedna. Nesnažte se tak interiér zbytečně přeplácávat. Jakmile se dostanete k vybavování kuchyně, nesmíte zapomenout opět na velké prostory, včetně americké ledničky.

V neposlední řadě jsou americké domy a byty vybavený klimatizačním zařízením, které ovšem zvládá interiér i vytopit. Radiátory se v interiérech téměř vůbec nepoužívají. Vsází se zde tedy převážně na klimatizační zařízení s dvěma funkcemi. Další prvky amerického bydlení v kostce? Spoustu ložnic, velká hlavní místnost, pokoj pro hosty vždy připravený a garáž se vstupem do domu. Americký styl bydlení je opravdu jedinečný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *