Bydlení

Aktuální trendy ve světě bydlení. Zařiďte si moderně kuchyni

Přemýšlíte o modernizaci svého příbytku? Pokud ano, měli byste se informovat o tom, co je aktuálně v módě. O světě bydlení se totiž taky ví, že se zde mění trendy doslova jako na běžícím pásu, tudíž ať není modernizace marnou. Pomůžeme vám konkrétně s kuchyní, prozradíme si, jaké jsou aktuální trendy ve světě kuchyní a do čeho se vyplatí investovat.  

Ať už se chystáte modernizovat, rekonstruovat nebo jen zařizovat kuchyni, rozhodně se vám budou hodit aktuální hity ze světě bydlení. Kuchyňský design by se rozhodně neměl podceňovat, nechcete přece do kuchyně investovat každým rokem nespočetněkrát. Doporučujeme investovat zejména do níže uvedených trendů, jelikož to jsou trendy, kterými budete nadcházející roky ohromovat.  

Tmavé barvy hrají hlavní roli 

Pokud byste se podívali do moderní kuchyně, to první, co by vás na první pohled nadchlo, by byly tmavší barevné odstíny. Tmavé barvy v současné době takzvaně hrají prim, proto se od světlejších odstínů raději distancujte. Doporučujeme tmavé kuchyňské linky, ale také tmavší dřevěné doplňky v podobě úchytek nebo dalšího.  

Tmavé barvy hrají hlavní roli ale zejména v matném provedení. Na lesk nyní zapomeňte, ten se zkrátka už nenosí. I když vloni kuchyňské linky v lesklém provedení byly hitem, letos se zase od lesku ustupuje.  

Měděné dřezy i dřezové baterie 

Ještě donedávna si lidé mysleli, že si mohou spotřebiče koupit jen v nerezovém provedení nebo případně v nemoderním bílém provedení. Jenže opak je pravdou. Už se nenosí ani nerezová provedení, ale naopak měď. Dnes je možné zakoupit si jak měděný dřez, tak i kohoutky s dřezovými bateriemi. Samozřejmě pokud nejste milovníkem mědi, nezoufejte, uděláte dobře i s mosazí nebo s černým kovem, který je taktéž k dostání na trhu v hojném množství. Pokud však máte kuchyni zařízenou do tmavých odstínů, zvolte zlaté doplňky. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *