Zkrášlit byt lze i za pomocí vhodných barev a doplnků
Bydlení

Zkrášlit byt lze i za pomocí vhodných barev a doplnků

Bydlíte v bytě nebo rodinném domě, ve kterém je interiér už několik let stejný, a to bez jediné malé změny? V takovém případě byste měli uvažovat o změně, která váš interiér posune do dnešních trendů. Je pravdou, že to nemusí být jednoduché a finančně levné, ale konec konců změnu provádíte pouze párkrát za život. Pokud do změny nechcete příliš investovat, stačí udělat změnu alespoň v oblasti barev a dekorací.

Zkrášlení bytu není časově náročné

Jestliže máte se svým protějškem volné víkendy, pak nám věřte, že menší změnu bez větších problémů stihnete i za pár desítek hodin. Stačí jen chtít a v momentě, kdy už budete mít vybráno, nic vám nestojí v cestě nasednout do auta a jet se na dané věci podívat osobně. Ať už přemýšlíte o větší nebo menší změně, vždy byste si vybrané produkty měli prohlédnout osobně. Nákup přes internet je sice pohodlnější, ale obrázky mohou být nereálné a zkreslené.

Zkrášlit byt lze i za pomocí vhodných barev

Jak bylo uvedeno v prvním odstavci i malá změna se počítá. V bytě nebo rodinném domě teď mluvíme o vymalování nebo vytapetování. Záleží na vás, jakým trendům nemůžete odolat. Tapety se dostávají do popředí, a tak se není čemu divit, že je v obchodech s bydlením vidíte téměř všude. Na druhou stranu při volbě malování máte možnost nalepit na určitá místa samolepící tapety ve formě motivů a obrázků. Pokud byste zvolili tapety, nevypadalo by to hezky. Dveře se samolepícími tapetami se vám tedy v tomhle případě zavírají.

Barva by neměla být střelená od pasu

Rozhodně nestřílejte barvy od pasu. Většina lidí si vybere nejprve barvu a jakmile má vymalováno, teprve poté zjišťuje, jaké dekorace by se k dané barvě hodili. Tento postup je špatný, protože s výběrem barev byste měli mít z pohledu dekorací jasno. Dekorace a volba barev místnosti jsou ve velmi úzkém kontaktu a jestliže je netrefíte, nebudou prostory vypadat hezky.

Podle moderních trendů je dnes na samotném vrcholu například šedá v kombinaci červených doplňků nebo šeda v kombinaci žlutých doplňků. Pokud si neumíte představit šedou místnost a žluté doplňky, pak byste se na tyto kombinace měli podívat na internetu nebo do obchodu. Uvidíte, že si ji zamilujete během prvních pár vteřin.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *